Jste zde: Home > Novinky

Nadace Člověk v tísni

Datum: 22.12.2017 

Milí zákazníci, milí přátelé,

 

letos jsme se rozhodli, že peníze, které každý rok investujeme do tisku a rozesílání Vánočních přání Vám, našim obchodním partnerům a přátelům, věnujeme na koupi „skutečných dárků“ v charitativním obchodě Nadace Člověk v tísni (www.clovekvtisni.cz). Takže letos od nás sice nedostanete obrázek zasněžené Prahy, ale zato se můžeme těšit ze společné pomoci těm, kteří naši pomoc potřebují. Vám proto patří poděkování za Vaši přízeň, která nám dala možnost na „skutečné dárky“ přispět.

 

Přejeme krásné Vánoce a do nového roku vše dobré!

 

P.S. Pokud byste si přáli vědět o tomto projektu víc, navštivte prosím www.skutecnydarek.cz. Těm z Vás, kdo nevládnete češtinou, rádi vše vysvětlíme osobně – těšíme se na viděnou


Kontakt

Golden Prague Events, s.r.o.

Olšanská 55 / 5
130 00 Praha 3

Tel.: +420 728 855 882
Fax: +420 226 013 153
E-Mail: info@golden-prague.cz


Firma je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským obchodním soudem v Praze, oddíl C, vložka 39228

Poptávka
Rádi pro Vás sestavíme na základě Vašich údajů nezávaznou nabídku. Prosím, vyplňte následující formulář a pošlete nám ho.
  
Aktuality
Vítání adventuDatum: 30.11.2018
Nadcházející adventní sezónu jsme přivítali účastí na každoroční oslavě rozsvícení vánočního stromu v jednom z našich partnerských hotelů. Děkujeme za skvělý večer, který nám mimo jiné zpříjemnilo vystoupení dětského pěveckého sboru.
Charitativní dětská kolaDatum: 30.10.2018
Jeden z našich klientů nás oslovil s prosbou o zajištění teambuildingu, který by podporoval charitu. Velice rádi jsme tuto výzvu přijali a připravili teambuilding, kde si hosté měli postavit vlastní kolo, které by se poté darovalo místní dětské charitativní organizaci.
Nadace Člověk v tísniDatum: 22.12.2017
Milí zákazníci, milí přátelé, letos jsme se rozhodli, že peníze, které každý rok investujeme do tisku a rozesílání Vánočních přání Vám, našim obchodním partnerům a přátelům, věnujeme na koupi „skutečných dárků“ v charitativním obchodě Nadace Člověk v tísni (www.clovekvtisni.cz).
Datum: 3.12.2021
Čas:     07:18:51