Jste zde: Home > Novinky

Organizace fam tripu pro německé cestovní & eventové agentury

Datum: 15.12.2013 

V prosinci jsme se podíleli na organizačním zajištění fam tripu pro německé cestovní & eventové agentury, a to ve spolupráci s hotelem InterContinental. 


Tématem fam tripu byl "Advent v Praze". Program začal tím, že se hosté v sobotu ráno probudili do nádherně zasněžené Prahy… Potom si měli možnost vyzkoušet jízdu historickou tramvají, prošli si historické centrum při dobrodružné iPad rally, ochutnali českou kuchyni v restauraci Vojanův dvůr a samozřejmě nemohli jsme opomenout návštěvu adventních trhů. Vyvrcholením celého fam tripu byla večeře v restauraci Zlatá Praha, kde hosté obdivovali nádherným výhled na stověžatou Prahu a celé její historické centrum. 
Kontakt

Golden Prague Events, s.r.o.

Olšanská 55 / 5
130 00 Praha 3

Tel.: +420 728 855 882
Fax: +420 226 013 153
E-Mail: info@golden-prague.cz


Firma je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským obchodním soudem v Praze, oddíl C, vložka 39228

Poptávka
Rádi pro Vás sestavíme na základě Vašich údajů nezávaznou nabídku. Prosím, vyplňte následující formulář a pošlete nám ho.
  
Aktuality
Vítání adventuDatum: 30.11.2018
Nadcházející adventní sezónu jsme přivítali účastí na každoroční oslavě rozsvícení vánočního stromu v jednom z našich partnerských hotelů. Děkujeme za skvělý večer, který nám mimo jiné zpříjemnilo vystoupení dětského pěveckého sboru.
Charitativní dětská kolaDatum: 30.10.2018
Jeden z našich klientů nás oslovil s prosbou o zajištění teambuildingu, který by podporoval charitu. Velice rádi jsme tuto výzvu přijali a připravili teambuilding, kde si hosté měli postavit vlastní kolo, které by se poté darovalo místní dětské charitativní organizaci.
Nadace Člověk v tísniDatum: 22.12.2017
Milí zákazníci, milí přátelé, letos jsme se rozhodli, že peníze, které každý rok investujeme do tisku a rozesílání Vánočních přání Vám, našim obchodním partnerům a přátelům, věnujeme na koupi „skutečných dárků“ v charitativním obchodě Nadace Člověk v tísni (www.clovekvtisni.cz).
Datum: 17.2.2019
Čas:     13:08:08