Jste zde: Home > Novinky

Praha dle cestovatelů v první pětce "NEJ měst"

Datum: 8.4.2014 
Dle žebříčku renomovaného cestovatelského serveru Tripadvisor.com je nejlepším místem pro dovolenou město Istanbul. Každý rok jsou porovnávány recenze uživatelů z celého světa, z nichž je sestavován žebříček "NEJ destinací". 

V žebříčku 25 měst je téměř polovina evropských, jedničkou mezi všemi je turecký Istanbul. Na druhém místě se umístil Řím, na třetím Londýn a Praha se umístila na páté pozici hned za Pekingem.

Víme, jak je Praha krásná a co vše může svým návštěvníkům nabídnout. Rádi její krásu odkryjeme Vám, proto nás neváhejte kdykoliv kontaktovat na info@golden-prague.cz a my pro Vás jednu z nezapomenutelných prohlídek Prahy zorganizujeme!
Kontakt

Golden Prague Events, s.r.o.

Olšanská 55 / 5
130 00 Praha 3

Tel.: +420 728 855 882
Fax: +420 226 013 153
E-Mail: info@golden-prague.cz


Firma je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským obchodním soudem v Praze, oddíl C, vložka 39228

Poptávka
Rádi pro Vás sestavíme na základě Vašich údajů nezávaznou nabídku. Prosím, vyplňte následující formulář a pošlete nám ho.
  
Aktuality
Vítání adventuDatum: 30.11.2018
Nadcházející adventní sezónu jsme přivítali účastí na každoroční oslavě rozsvícení vánočního stromu v jednom z našich partnerských hotelů. Děkujeme za skvělý večer, který nám mimo jiné zpříjemnilo vystoupení dětského pěveckého sboru.
Charitativní dětská kolaDatum: 30.10.2018
Jeden z našich klientů nás oslovil s prosbou o zajištění teambuildingu, který by podporoval charitu. Velice rádi jsme tuto výzvu přijali a připravili teambuilding, kde si hosté měli postavit vlastní kolo, které by se poté darovalo místní dětské charitativní organizaci.
Nadace Člověk v tísniDatum: 22.12.2017
Milí zákazníci, milí přátelé, letos jsme se rozhodli, že peníze, které každý rok investujeme do tisku a rozesílání Vánočních přání Vám, našim obchodním partnerům a přátelům, věnujeme na koupi „skutečných dárků“ v charitativním obchodě Nadace Člověk v tísni (www.clovekvtisni.cz).
Datum: 17.2.2019
Čas:     13:08:45