Jste zde: Home > Novinky

Pražský ostrov Kampa – druhý nejkrásnější městský ostrov světa

Datum: 30.5.2014 
Nejromantičtější ostrov na řece Vltavě v Praze – ostrov Kampa – byl vyhlášen druhým nejkrásnějším městským ostrovem na světě. Na první příčce se umístil Ostrov svatého Ludvíka v Paříži a na třetím bělehradský Ostrov Ada Ciganlija. Žebříček byl sestaven prestižním cestovatelským serverem VirtualTourist.

Ostrov Kampa nabízí romantickou procházku, při které budete obklopeni krásnými malebnými domky a dávnou historií. Ostrov je od Malé Strany oddělen uměle vytvořenou mlýnskou strouhou zvanou Čertovka. Skupina domů, mezi nimiž Čertovka protéká, je označovaná jako "Pražské Benátky". 

Ostrov Kampa je jednoduše místem, které v Praze nesmíte minout např. při projížďce malou loďkou, která vás zaveze přímo do kanálu Čertovka.

Kontakt

Golden Prague Events, s.r.o.

Olšanská 55 / 5
130 00 Praha 3

Tel.: +420 728 855 882
Fax: +420 226 013 153
E-Mail: info@golden-prague.cz


Firma je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským obchodním soudem v Praze, oddíl C, vložka 39228

Poptávka
Rádi pro Vás sestavíme na základě Vašich údajů nezávaznou nabídku. Prosím, vyplňte následující formulář a pošlete nám ho.
  
Aktuality
Vítání adventuDatum: 30.11.2018
Nadcházející adventní sezónu jsme přivítali účastí na každoroční oslavě rozsvícení vánočního stromu v jednom z našich partnerských hotelů. Děkujeme za skvělý večer, který nám mimo jiné zpříjemnilo vystoupení dětského pěveckého sboru.
Charitativní dětská kolaDatum: 30.10.2018
Jeden z našich klientů nás oslovil s prosbou o zajištění teambuildingu, který by podporoval charitu. Velice rádi jsme tuto výzvu přijali a připravili teambuilding, kde si hosté měli postavit vlastní kolo, které by se poté darovalo místní dětské charitativní organizaci.
Nadace Člověk v tísniDatum: 22.12.2017
Milí zákazníci, milí přátelé, letos jsme se rozhodli, že peníze, které každý rok investujeme do tisku a rozesílání Vánočních přání Vám, našim obchodním partnerům a přátelům, věnujeme na koupi „skutečných dárků“ v charitativním obchodě Nadace Člověk v tísni (www.clovekvtisni.cz).
Datum: 21.4.2019
Čas:     04:44:48